Strona stworzona w kreatorze www WebWave.

Logo dzieciakikoduja
Logo Dzieciaki Kodują
Link do strony Dzieciaki Kodują na Facebook

Ferie Zimowe 2020

 

‼️ Serdecznie zapraszamy na ferie zimowe dla dzieci w wieku od 6-11 lat ‼️

 

🔔UWAGA!!! Liczba miejsc ograniczona!!!🔔

🔔Zostały już tylko wolne miejsca w drugim tygodniu ferii zimowych!🔔

 

▶️ Zapraszamy na fascynujące warsztaty pełne wyzwań:

 

✅ Warsztaty plastyczne 🎨, sensoplastyczne 👩‍🔬👨‍🔬,

 

✅ Warsztaty tworzenia naturalnych kosmetyków 🧴🧼, slime 🧪,

 

✅ Warsztaty kulinarne 👨‍🍳👩‍🍳🍢🥮🍡🥧🍪,

✅ Warsztaty taneczne 💃🕺,

✅ Zabawy z ręczną drukarką - długopis 3D - do wykonywania przestrzennych obiektów, rozwijająca aspekty manualne i wyobraźnię,

✅ Warsztaty z kodowania na tablecie: animacje i gry oraz rozwiązywanie zadań z bohaterami bajek (Anna i Elsa, Vaiana, Hiro i Baymax) czy gier (Angry Birds, Minecraft). Dzieci młodsze stworzą swoje pierwsze gry w aplikacji ScratchJr.

✅ Zaprogramujemy robota Ozobota za pomocą specjalnych kolorowych kodów układając puzzle lub malując trasę samemu. Awszystko to co stworzymy przeniesiemy do rzeczywistości wirtualnej VR za pomocą specjalnej aplikacji na tabletach. Starsze dzieci będą próbować przeprowadzić Ozobota przez labirynt programując odpowiednie bloki w ozoblockly.pl.

 

✅ Warsztaty kodowania gier 🎮 - tworzymy animacje i interaktywne gry, np. Flappy Bird, Frogger, Pong, Arcade, Whac- A - Mole, Pac- Man, Race, Tetris, które zdobyły świat rozrywki i zarobiły miliony 💲💲

Przykładowa gra stworzona w trakcie zajęć: https://scratch.mit.edu/projects/175102855/.

 

✅ Warsztaty z ROBOTYKI 🤖 - programujemy i wprawiamy w ruch roboty wykorzystując klocki LEGO 🧱. Budujemy roboty ze świata Gwiezdnych Wojen np. R2-D2 czy AT-ST oraz wyścigowe auta 🏎🏍🚁, czołgi, zwierzęta 🐒🐸🐦🐝🕷🦂🦖.

Stoczymy walki robotów SUMO‼️

✅ Gry i zabawy integracyjne 🎳,

✅ Planszówki 🎲🧩.

 

▶️ZAPEWNIAMY OPIEKĘ W DNIACH:

PONIEDZIAŁEK, WTOREK, CZWARTEK, PIĄTEK 💝💝💝

W GODZ. OD 8.00 DO 16.00💝💝💝💝

 

Termin: 13-17 stycznia

✅ Termin: 20-24 stycznia

 

✅ OBIAD, PODWIECZOREK,

✅ UBEZPIECZENIE NNW

✅ DUŻO DOBREJ ZABAWY.

 

ORGANIZATOR : INSPIRO ORGANIZACJA TWÓRCZYCH IMPREZ I DZIECIAKI KODUJĄ.

☎️ ZAPISY tel. 607 502 160 ☎️

MIEJSCE: uL.Królewska 6, lok. 4

CENA: 450 ZŁ / turnus

To daje tylko 14 zł za godzinę!

 

🔔PROMOCJA: Jeśli zapiszesz dziecko do 23.12.2019 otrzymasz RABAT I ZAPŁACISZ 399 ZŁ 🔔

 

▶️ Na feriach dla grupy starszej (9-11 lat) inżynierowie konstruują, budują programują i wprawiają w ruch roboty wykorzystując zaawansowany zestaw klocków edukacyjnych Lego Mindstorms EV3.

 

✅ Zestaw konstrukcyjny składa się z klocków Lego, głównie Lego Technic, serwomotorów (trzy interaktywne serwomotory z wbudowanymi czujnikami obrotu), czujników (ultradźwiękowy czujnik odległości, czujnik światła / koloru, żyroskop z możliwością kumulacji kąta obrotu, dwa czujniki dotyku) i programowalnego mikrokomputera!

 

✅Zajęcia mają charakter typowo praktyczny, rozwijają kreatywność, zdolności manualne i umiejętności techniczne.

 

▶️ Na feriach dla grupy młodszej, tj. 6-8 lat, mali inżynierowie konstruują, budują programują i wprawiają w ruch roboty wykorzystując zestaw klocków Lego WeDo 2.0.

 

 

✅Zajęcia mają charakter typowo praktyczny, rozwijają kreatywność, zdolności manualne i umiejętności techniczne. Zestaw zawiera klocki LEGO oraz jeden silnik, dwa czujniki (ruchu i wychylenia) i hub, który łączy zbudowany model z tabletem!

 

✅Dzieci uczą się skomplikowanych zagadnień z dziedzin fizyki, inżynierii i programowania, a jednocześnie rozwijają zdolności motoryczne i umiejętności poznawcze. Wszystko to podczas zabawy klockami LEGO!

 

02 stycznia 2020